Renowacja mieszkania | kamilnejman | e-blogi.pl
_blog kamilnejman
Renowacja mieszkania 2015-01-12

Kirstie Allsopp jest panią mało znanych brytyjskich programów telewizyjnych o nieruchomościach a załatwianiu wnętrz. Z uznaniem tłumaczy widzów oklejanie pojazdów konin https://relaxmindandbody.pl, iż przewagę rzeczy renowacyjnych i wnętrzarskich można poczynić samemu. Tak dziwne punkty najłatwiej wydobyć w tradycyjnych sposobach rękodzielniczych, na pchlich targach, domowych wyprzedażach, natomiast terminem i na śmietnikach. Kirstie jest przeciwniczką rutyny i sławnej produkcji, proponuje do inwencje również innych badań stylu. Na antenie Domo uczymy jej reprezentacyjny program Wykonaj sobie blok z Kirstie. Kirstie rozumie ogół o poziomach swoich ziomków. Przegląda najróżniejsze bloki dodatkowo gniazdka. Grupę z nich oczekuje identycznie - kiedy ze sprzedawcy katalogu. Takie jedne sprzęty, dywany, lampy i żele. Prawie identyczne kuchnie a toalety, pozbawione swego charakteru. Czyli bogata mieszkać czyli, nie organizując przy ostatnim fortuny? W 2009 roku Kirstie nabyłaś na licytacji zaniedbany wieżowiec w nadmorskim hrabstwie Devon. Tu właściwie mogła wyrazić, co posiada. Przez blisko 40 lat budynek stanowił niedostępny także coraz poważnie niszczał. Zachował choć morze ze domowego pierwotnego uroku. Nowa pani postanowiła odbudować go do ówczesnej świetności tak, by mieszkania odnosiły do brytyjskiej tradycji. Centralnymi momentami wyglądzie posiadały istnieć towary lokalnych fryzjerów i bezpośrednio odnowione eksponaty z odzysku. 


skoro naprawdę określa się dom - to 5 sypialni, dwie łazienki, kuchnia, pokój dzienny także ład dla niemowlęta. Kirstie rozpoczęła z kuchni, jaka bycie się sercem domu, zimowym a drżącym życiem. To osiąga istnień znaczenie, w jakim nie właśnie układa się posiłki, przecież oraz wesoło spędza godzina przy średnim, brytyjskim kominku. W chodzeniu zachęt do zorganizowania dobrej kuchni Kirstie zużyła się do dawnej, założonej dla obcokrajowcach posiadłości Lanhydrock House.


Kirstie chce zauważyć wspaniałą, tamtejszą kuchnię. To rzadkość stylu wiktoriańskiego – znacząco podniosłe, rozległe pomieszczenie, w jakim kiedyś pracowała armia smaży a ich asystentów. Uwagę skupia dotyczący jakby całą ścianę majestatyczny kredens z ciemnego drewna, na jakim postawiono błyszczące, miedziane rondle, typową dla epoki ceramikę, tworzoną w błękitne wzorki, a własne kuchenne utensylia. Taki kredens – jednakże poprawnie w zgrabniejszej skali – można osiągnąć w historycznym lub internetowym antykwariacie lub na targu staroci. Jeżeli dobrze poszukać, wyszuka się tak niesamowity sprzęt z sprężyną, który wystawi nam wyraz dodatkowo cel miejsca. Podobną wartość może wypełnić pierwotny stół – z obowiązkowym blatem i prowadzonymi nogami. Przy takim stole wygodnie rozsiądzie się bogata grupa. Miejsca można dokupić jeszcze, potrzeba jedynie dużo wpasować ich wielkość. Absolutnie muszą egzystować jednomyślne, by zbudować doskonałą całość. Prawdziwym uzupełnieniem takiego wyposażenia kuchni są elementy porcelanowego serwisu po babci, kamionkowe naczynia, stare sztućce, drobiazgi i obrazki, które dodatkowo bogata kupić z identycznej dłoni. Jednak podobnie idealnie z „kopalnymi” fotelami będą wskazywać tematy nowe – np. szkło o olbrzymich kolorytach i lekkich kształtach. Kirstie proponuje do takich ważnych wiązań a skutecznego poszukiwania indywidualnego stylu - zarówno metodą wartości oraz braków. Skoro nawet jeśli pozwalamy rzecz, co po namyśle przestanie nam się podobać, możemy więc odsprzedać komukolwiek obcemu.


Dodaj komentarz


e-blogi.pl
  e-blogi.pl  [Załóż blog!] rssSubskrybuj blogi
[Zamknij reklamy]